Przejdź do treści
GZOsuszecNowy
Przejdź do stopki

Strona główna

Treść

Ferie zimowe z Buzzem Atralem i Chudym

W te ferie zimowe połączymy dwa zupełnie różne światy. Świat Westernu z kowbojem Chudym oraz świat kosmicznej galaktyki z Buzzem.

W pierwszym turnusie przeniesiemy się w świat kowboja Chudego, z którym będziemy budować bazy z kartonów oraz pogłębiać swoje umiejętności kulinarne na warsztatach. Na poGADankach przyrodniczych, sprawdzimy jak mocny uścisk dłoni ma kameleon oraz jak bardzo przyczepne są stopy gekona. Nie zabraknie również projekcji filmów w kowbojskim klimacie.

Drugi turnus to kosmiczny świat, w którym będziemy tworzyć własną galaktykę, budować rakiety oraz poznamy swoje umiejętności podczas zajęć plastycznych. Na zajęciach przyrodniczych sprawdzimy czy straszyki są straszne? Czy straszą? Czy patyczaki rzeczywiście wyglądają jak patyczki? Projekcja filmów będzie poświęcona tematyce kosmicznej.

Ofertę kierujemy do dzieci w wieku od 6 do 10 roku życia, które razem z nami przeniosą się w świat zabawek Andy'ego.

W programie:

Zajęcie ruchowe, warsztaty plastyczne, artystyczne, projekcja filmów kowbojskich oraz kosmicznych. W ostatni dzień oczywiście zapraszamy wszystkich na bal przebierańców. Nie zabraknie również wycieczek wyjazdowych.

Zapewniamy:

opiekę wykwalifikowanej kadry, zajęcia prowadzone przez wykształconych instruktorów, materiały do zajęć, dwudaniowe obiady i podwieczorki, ubezpieczenie.

I turnus: 16  –20 stycznia 2023, godz. 7:45 – 16:15
II turnus: 23 – 27 stycznia 2023, godz. 7:45 – 16:15

Koszt pojedynczego turnusu dla jednego dziecka: 450 zł.

Zapisy przyjmowane są tylko i wyłącznie przez portal strefazajec.pl. Dziecko można zapisać na jeden lub na dwa turnusy.

W razie pytań prosimy o kontakt: e-mail: julia@kulturasuszec.pl, tel. 32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebooka i instagrama.

62088